Oferim la vânzare un apartament 3 camere spațios, decomandat, Obor/Irimicului, zonă liniștitiă și înverzită, spațiu de joacă frumos amenajat. Bloc rezistent din 1986, printre cele mai bune din zona Obor/Ștefan cel Mare/Moșilor. Reabilitat termic, lift renovat, supraveghere video, oameni gospodari și liniștiți. Panoramă, etaj TEHNIC deasupra. Nu au fost/nu sunt infiltrații. Apartamentul este renovat. IDEAL familii și/sau investiție, zona fiind foarte căutată pentru închiriere și airbnb.
Vand loc de veci Cimitir Stefan cel Mare din Galati
Vand loc de veci Cimitir Stefan cel Mare din Galati
Lângă Hotel Lina, apartament cu doua camere semidecomandat, etajul 7/9, bloc din 1963, consolidat antiseismic (expertizat 1993), vedere la bulevard (acces pe spate), cu balcon pe toată fațada apartamentului, fără modificări, necesita renovare, primul proprietar, cadastru și intabulare in lucru. Apartamentul va fi predat la vânzare, se accepta credit ipotecar, poate fi vizionat oricând prin agenție, preț ușor negociabil, LIBER!
LUXOR GRUP va propune spre vanzare o garsoniera cu o suprafata totala de 26,4 mp, zona Stefan cel Mare, Sibiu. Aceasta este compartimentata astfel: un dormitor, bucatarie si baie. Proprietatea dispune de centrala proprie schimbata de aproximativ un an, instalatie electrica schimbata, gresie, faianta, usa de metal la intrare. Aceasta se vinde mobilata si utilata. Pentru mai multe detalii, precizati telefonic ca ati vazut anuntul cu ID: CP1125631
Imobiliare Bucuresti vand apartament 3 camere situat la etajul 4/4, suprafata 60 mp,bloc de caramida ,izolat. Apartamentul este renovat , parchet din lemn, faianta si gresie, tamplarie interioara si usi schimbate ,tamplarie exterioara PVC cu geam termopan.Apartamentul se vinde mobilat si utilat cu electrocasnice si aer conditionat Metrou la 1 min distanta, Parcul Circului la 200 m.Disponibil imediat.
Casă P+M de vanzare direct de la proprietar an constructie 2005.
Vand VILA 5 camere An 2012 cu toate facilitatile( gaz, apa 2 surse,electricitate, tv. +internet cablu, garaj ,beci interior,magazie, foisor,gratar,gard cu soclu beton,drum asfaltat,zona linistita central. Teren 489mp.
Comuna Stefan cel Mare, satul Ianca Noua, judetul Olt, casa batraneasca, 3 camere, pivnita, anexe, teren 1100 mp, proprietar
Va propun spre vanzare un apartament in zona Stefan cel Mare situat in bloc de 4 etaje construit in anul 2010. Apartamentul este situat la etajul parter, are 2 camere, 2 bai , este decomandat si are o suprafata totala de 82 mp. Apartamentul are o terasa mare de 35 mp, deschisa , cu sursa de apa . Are centrala proprie, are un living spatios de 40mp, iar renovarea completa a fost facuta in 2020 in vara. Detine loc de parcare subteran. Se vinde mobilat si utilat. Ca si localizare, apartamentul de vanzare este situat in zona Stefan cel Mare , in apropiere de Scoala Postliceala Carol Davila. Id intern: 0119913.
Va propun spre vanzare un apartament foarte bine pozitionat in zona Stefan cel Mare situat in bloc de 7 etaje construit in anul 1965. Apartamentul este situat la etajul 3, are 2 camere, 1 baie , 1 balcon, este semidecomandat si are o suprafata totala de 50 mp, respectiv 50 mp suprafata utila. Blocul urmeaza sa fie reabilitat in primavara .Nu are risc seismic. Ca si localizare, apartamentul de vanzare este situat in zona Stefan cel Mare , in apropiere de DINAMO, PARCUL CIRCULUI. Id intern: 1219778.
Apartament 2 camere in Sibiu situat in zona Stefan Cel Mare . Apartamentul este compus din linving, bucatarie, baie, avand o suprafata utila de 28 mp. Pentru mai multe detalii precizati telefonic ca ati vazut anuntul cu ID: CP1058921
Casa este la strada principala, langa statia de autobuz, compusa din 3 camere + hol, anexa 2 camere, magazie pentru depozitare, bucatarie vara, soba teracota, incalzire centrala, acoperis din tigla, garaj, cablu TV, apa in curte, vie pe spalier 1000mp, gradina cu pomi fructiferi (pruni, meri, nuci), livada,/padure. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ma contactati (nu raspund la apeluri cu numere ascunse/private). Pret negociabil!
Vand padure com Stefan cel Mare, Neamt, 4500 mp, 4 euro mp
Vand padure com Stefan cel Mare, Neamt, 4500 mp, 4 euro mp
Casa parter si pod mansardabil, construita in 2010, in Cernica-Tanganu Ilfov,2 camere, baie,bucatarie,teren 500mp,finisata total in interior,exterior placat cu polistiren si finisat, necesita tencuiala decorativa sau vopsea lavabila, toate utilitatile,strada asfaltata. Pentru mai multe detalii accesati *** Contact direct proprietar mail:*** si numar telefon Anglia +447459847444 Informatii suplimentareStatutul vanzatorului.: Particular Nr. camere: 2 Nr. bai: 1 Tip imobil: constructie noua Amprenta la sol in mp: 98 Suprafata construita in mp: 98 Suprafata teren in mp: 500 Suprafata curte in mp: 402 An constructie: 2016 Balcoane:Incalzire::Aer conditionat:Terase: 1 Loc parcare:Mobilat:Finisaje si dotari:: 1
Vand apartament 2 camere et.3/7, vedere stradala, zona parc, toate actele la zi, disponibil imediat.
Vand apartament 2 camere et.3/7, vedere stradala, zona parc, toate actele la zi, disponibil imediat.
Vand sau Inchiriez Hala industriala . Suprafata construita 3800mp , amprenta 3300mp . Zona birouri 1100mp cu inaltine de 2,5-3m . Zona depozitare 2700mp cu inaltime de 8m . Se pot monta poduri rulante in toata hala in zona de 8m . Suprafata teren 8000mp din care 7000mp betonat si pavat . Hala se afla la adresa str.Stefan cel mare nr.193 in curte unde se afla birourile de la Zacaria . Acuma functioneaza un depozit de deseuri reciclabile .
Vand sau Inchiriez Hala industriala . Suprafata construita 3800mp , amprenta 3300mp . Zona birouri 1100mp cu inaltine de 2,5-3m . Zona depozitare 2700mp cu inaltime de 8m . Se pot monta poduri rulante in toata hala in zona de 8m . Suprafata teren 8000mp din care 7000mp betonat si pavat . Hala se afla la adresa str.Stefan cel mare nr.193 in curte unde se afla birourile de la Zacaria . Acuma functioneaza un depozit de deseuri reciclabile .