Garsoniera de 1 camere, situat la etajul 5 construit in anul 1985 in zona Banu Manta. Garsoniera este mobilata si utilata complet, la cateva minute de piata victoriei, metrou. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte informatii sunati la numarul de contact din anunt! Ne dorim sa iti oferim cea mai placuta experienta pentru descoperirea anuntului imobiliar perfect!
Stradal se inchiraza un Ap cu 3 cam in zona Banu Manta complexul ICON RESIDENCE constructie 2018 situat chiar in spatele Primariei Sectorului 1 Amplasamentul apartamentului este la etajul 6 din 8 cu vederea spre podul Basarab situat pe spate blocului oferind o liniste chiar in mijlocul orasului Apartamentul este compus astfel Living 2 gr sanitare una dotata cu cabina de dus iar cealalta cu cada doua dormitoare Un balcon generos care inconjoara intregul apartamentul cu acces din ambele doritoare si living Apartamentul are ca dotarii urmatoarele Incalzirea in pardoseala si fiecare camera dotata cu termostat ambiental Centrala in condensare VIESSMAN Masina de spalat rufe automata BEKO Masina de spalat farfurii automata BEKO Combina frigorifica frigider congelator dozator de apa BEKO Hota BEKO Cuptor electric BEKO Plita cu gaz BEKO Cuptor cu microunde BEKO Aer conditionat TOSHIBA Plase de tantari si obloane SHUKO Tamplarie SHUKO Canapea extensibila IKEA Masa living scaune MOBEXPERT Lumina LED Televizoare smart SAMSUNG 117cm living 101dormitor Pantofar generos Sifoniere depozitare spatii auxiliare de depozitare Internet fibra optica Televiziune cablu Saltele IKEA HOVAG DURITATE MEDIE Balon cu access din toate camerele living dormitoare cu masa si scaune IKEA ETC Detinem sistem de plata a utilitatiilor automat din contul bancar fara a mai fi nevoie deplasarea sau deranjul dvs pentru plati In proximitate se afla diferite centre comerciale Hypermarketuri Kaufland Carrefour Orhideea Bricodepot Mega Image la parterul blocului farmacie la parterul blocului clinica stomatologica la parterul blocului diferite Banci in rond Banu Manta Tot in apropiere avem Gradinita nr 248 Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Colegiul National Ion Neculce Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu Parcul Regina Maria Parcul Kiseleff Parcul Duca Transport Metrou Statia Basarb tramvai statia Banu Manta 1 34 troleibuz 65 86 100 autobuz 205 282182 N117 autobuz de noapte expres aeroport 783 Apartamentul este la PRIMA INCHIRIERE
Garsoniera zona BANU MANTA, la 10 minute de metrou PIATA VICTORIEI ,mobilata modern,utilata complet(aragaz frigider masina de spalat hota tv aer conditionat,etc) recent renovata(gresie faianta parchet termopan usa metalica) decomandata,suprafata 36 mp,etaj 4/10,bloc reabilitat termic, zona verde cu numeroase facilitati Pret 310 euro ID INTERN 3674
Piata Victoriei Banu Manta apartament 2 camere imobil tip boutique constructie 2015 etaj 2 3 toate imbunatatirile finisaje lux mobilat modern bucatarie mobilata si utilata centrala proprie costuri minime de intretinere Id intern P36046
KING IMOBILIARE va propune spre INCHIRIERE un APARTAMENT 2 CAMERE , complet mobilat si utilat in zona BANU MANTA . Apartamentul are o suprafata de 70mp si se afla la ETAJUL 10 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 11. Bucataria este mobilata si utilata complet cu toate electrocasnicele necesare . Este ideal ca si rezidenta pentru o persoana sau un cuplu, care este in cautarea unui apartament intr-o zona frumoasa a orasului. Va asteptam sa il vedem impreuna ! Agent : Manuela A.
Agentia King IMOBILIARE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat in zona Banu Manta (aproximativ 10 minute de mers pana la statia de metrou). Apartamentul cu 2 camere are o suprafata 55 MP si este situat la etajul 8/10. Este ideal pentru o familie sau un cuplu, care este in cautarea unui apartament intr-o zona insotita de numeroase facilitati: magazine, restaurante, farmacii, centre comerciale, parcuri si multe altele. Va asteptam sa il vedem impreuna, nu ezitati sa ma contactati. Agent: Baltaretu Marius-Daniel
PropertyLab vă propune spre achiziție un apartament cu două camere situat la etajul 1 în ansamblul rezidențial Ared-Kaufland. Apartamentul este unul ideal atât pentru locuit cât și pentru investiție. Dacă dorești să achiziționezi un imobil pentru a-l da mai departe spre închiriere, atunci este perfect. Acest apartament este închiriat și se poate prelua împreună cu actualul chiriaș (370Euro/lună). Imobilul se vinde mobilat și utilat. Nu mai aștepta! Sună acum și stabilește o vizionare! Consultanți imobiliari PropertyLab Diana Ponoran tel: 0357 780 016 email: *** Edith Berezovski tel: 0357 630 026 email: *** CP1277608
Inchiriere apartament in vila, Banu Manta – Titulescu, in apropiere de Primaria Sectorului 1, spatios, pozitie excelenta, intr-o zona rezidentiala foarte cautata si linistita. Este format din 2 camere, hol mare la intrare, 2 bai spatioase, bucatarie, terasa superba de 13,30 mp. Apartamentul este situat etajul 3 din P+3+Pod, intr-o vila noua, construita in 2017. Se inchiriaza mobilat si utilat complet, pentru rezidenta, este ideal pentru o familie linistita. Atat obiectele sanitare cat si aparatura electocasnica sunt noi - frigider, aragaz, hota, cuptor microunde, masina de spalat si uscator! Flexibilitate in privinta mobilierului, conditiilor contractuale! Contorizare separata pentru toate utilitatile; Internet wireless si cablu TV incluse in pret! Vecinatati: la cateva minute de mers pe jos de Piata Victoriei si de statiile de metrou Piata Victoriei si Basarab, Bulevardul Ion Mihalache, Parcul Kiseleff.
Va oferim spre inchiriere apartament de 1 camere, situat la etajul 9 construit in anul 1982 in zona Banu Manta. Imobilul, in suprafata utila de 36 mp are 1 camere, bai: 1. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte informatii sunati la numarul de contact din anunt! Ne dorim sa iti oferim cea mai placuta experienta pentru descoperirea anuntului imobiliar perfect!
Apartamentul se afla situat la etajul 6, măsoară 80 mp, dispune de finisaje lux, se afla la prima închiriere. Apartamentul se închiriază complet mobilat și utilat lux. In prețul chiriei este inclus 1 loc de parcare la subsol. Vecinătăți 1 mai, piata Victoriei, Titulescu, aviatorilor, domenii.